Karrier

A Bilance Adótanácsadó és Könyvelő Kft.

KÖNYVELŐ

pozícióba keres a Társaság szakmai támogatására elkötelezett és lelkes új munkatársat, azonnali belépéssel

Feladat:

  • Magyar jogszabályoknak megfelelő könyvelési feladatok elvégzése;
  • A vállalkozás partnereivel való kapcsolattartás;
  • A vállalkozás vezetője által kért kimutatások elkészítése;
  • Zárási feladatok elvégzése,
  • Éves beszámoló elkészítése (mérleg és eredménykimutatás, kiegészítő melléklet);
  • Számviteli és adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés.

Elvárások:

  • Legalább középfokú, szakirányú végzettség;
  • Mérlegképes könyvelői végzettség;
  • Legalább 3 év számviteli területen szerzett tapasztalat;
  • Többcéges környezetben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • Jó szervezőkészség;
  • Jó kommunikációkészség különböző emberekkel, munka szeretete, fejlődni akarás, határidőre való teljesítés képessége.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú és biztos munkahely;
  • Szakmai tréningek;
  • Versenyképes jövedelem.

Előnyt jelent:

  • Angol vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás;
  • Felsőfokú végzettség;
  • Könyvelő, illetve könyvvizsgáló cégnél szerzett tapasztalat;
  • Komárom és vonzáskörzetében lévő lakóhely.

Egyéb információ:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát juttassa el hozzánk magyar nyelven, az alábbi email elérhetőségre.

Munkavégzés helye:

Komárom vagy Győr